Zajistíme rychlé, kvalitní a bezproblémové stěhování po celé republice. O veškerý průběh stěhování se staráme my. Zajistíme zabalení veškerých věcí do folií či krabic, naložení do vozu až po vyložení na určené místo dle požadavků zákazníka. Při stěhování používáme vůz s vypolstrovaným nákladním prostorem,vybaveným kurty pro zabezpečení veškerých věcí před pohybem a poškozením. Pokud sháníte stěhování bytů,nábytku,klavírů,kanceláří, likvidace, jsme tu pro vás. Jsme odborníci na těžké břemena.

  • Stěhování klavírů, pianin,likvidace
  • Stěhování trezorů a jiných těžkých břemen
  • Stěhování kanceláří, obchodů a skladů
  • Likvidace pozůstalostí,úklid po likvidaci případně vymalování
  • Zajištujeme autodopravu a převoz materiálu,stěhujeme levně a kvalitně

Služby poskytujeme na celém území ČRNON STOP !

Naše cena stěhování je vždy specifikována činností. Cena je orientační,odpovídá průměrné ceně stěhování. Každé stěhování je předem kalkulováno odborníkem, hodinová sazba se neprotahuje, žádné skryté poplatky ,platba dle skutečnosti

Celková cena se odvíjí od množství stěhovaných věcí, vzdálenosti, počtu pracovníků,obtížnosti.

Naší reklamou nejsou slova, ale dlouholetá praxe v oboru.

Pokud je potřebné, provede vedoucí pan Bzdyl návštěvu a předběžně práci ocení,nemusíte se bát,cena neskrývá skryté poplatky,stěhujeme levně.

V případě, že zákazník zjistí poškození vzniklé při přepravě zaviněním dodavatele, sepíše  pracovníkem dodavatele Reklamační protokol. Právo na reklamaci a na náhradu škody je třeba uplatnit co nejdříve, nejlépe v přítomnosti pracovníka dodavatele. Dodavatel nemůžeme nést odpovědnost za škody, které vzniknou manipulací s věcmi po odjezdu pracovníků dodavatele. Na pozdější reklamace tohoto charakteru nebude brán zřetel.

Žádné příplatky za práci o sobotách a nedělích či svátcích.

Naše IČO i vše ostatní si můžete snadno ověřit v registru, tímto zjistíte že jsme firma s dlouholetou praxí a né amatéři či podvodníci. Každé stěhování je individuální, vždy se domlouváme tak, aby byl klient  se stěhováním a cenou spokojen.Levné stěhování dle potřeb a přání zákazníka.Levné stěhování od nás je stpoprcentní, stěhujeme levně a kvalitně.Stěhujeme pro Vás!

Klikněte zde pro úpravu nadpisu

Stěhujeme ochotně,spolehlivě,stěhujeme rádi pro Vás !

Kontaktní informace

Stěhování Herkules
Sionkova 1509/6
Ostrava Heřmanice
71300
Česká republika
IČ:
73223638
DIČ
Další telefony: 604 241 873, 731 273 190 Další pobočka Sionkova 6.Ostrava-Heřmanice 71300

Klikněte zde pro úpravu nadpisu

Klikněte zde pro úpravu textu.